Firma TP-Link wprowadziła do sprzedaży odświeżoną wersję routera TL-WR1043ND. Dodano nowy tryb pracy Speed Boost, który zwiększa prędkość transmisji danych w sieci bezprzewodowej. Pojawił się sprzętowy kontroler NAT, który odpowiada za sprawniejsze zarządzanie i wzrost wydajności przepustowości pomiędzy WAN i LAN, która wynosi teraz 800 Mb/s.

Nowy TL-WR1043ND został także wyposażony w mocniejsze anteny oferujące uzysk na poziomie 5dBi, co wpływa dodatnio na zasięg oraz stabilność sieci bezprzewodowej zestawionej za pomocą routera TP-LINK.

Specyfikacja techniczna:

  • Porty: 4 porty LAN 10/100/1000Mb/s, 1 port WAN 10/100/1000Mb/s, 1 port USB 2.0
  • Przyciski: WPS/Reset, Wyłącznik zasilania, Wyłącznik Wi-Fi
  • Wymiary (S x G x W): 225 x 141 x 30 mm
  • Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: 64/128/152 bitowe szyfrowanie WEP / WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK

Funkcje oprogramowania: WAN, DHCP, Quality of Service, Przekierowanie portów, DDNS, VPN Pass-Through, Kontrola dostępu, Zabezpieczenia zapory sieciowej, Zarządzanie.

Router TL-WR1043ND dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 199 zł i objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułZalman FX70 – pasywne chłodzenie procesora
Następny artykułAMD AM1 – nowa platforma dla procesorów
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.