TP-Link wprowadził do sprzedaży zestaw TL-WPA2220KIT, składający się z dwóch transmiterów sieciowych: TL-WPA2220 i TL-PA2010. Jest to praktyczne wykorzystanie instalacji elektrycznej do zbudowania sieci lokalnej, bez konieczności układania dodatkowych kabli. Przesyłany sygnał nie jest zakłócany, a rozwiązanie sprawdza się w lokalach o dużej liczbie pomieszczeń i grubych ścianach działowych.

TP-Link TL-WPA2220KIT - zestaw

TP-Link TL-WPA2220 został wyposażony w interfejs bezprzewodowy, który umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 300 Mb/s. Transmiter został wyposażony w przycisk Wi-Fi Clone oraz 2 porty Ethernet.

Oba urządzenia zapewniają pełne wsparcie dla standardu HomePlug AV, który pozwala na przesyłanie zabezpieczonych danych (128-bitowe szyfrowanie AES) z prędkością do 200 Mb/s w sieci elektrycznej o maksymalnej długości do 300 metrów.

Zestaw TP-Link TL-WPA2220KIT dostępny jest w sprzedaży sugerowanej cenie 299 zł brutto. Produkt jest objęty 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułZalman ZM-T1 Plus i ZM-T2 Plus – mini obudowy w cenie poniżej 100 zł
Następny artykułCooler Master Nepton 140XL i Nepton 280L – zestawy chłodzenia wodnego w przystępne cenie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.