TP-Link dodał do swojego portfolio przełącznik TL-SL2428. Urządzenie jest wyposażone jest w 24 x 100 Megabitowe i cztery Gigabitowe porty LAN. Prócz tego znajdziemy 2 gigabitowe sloty combo SFP, zaawansowane opcje zabezpieczeń oraz zarządzania ruchem w warstwie drugiej.

TP-Link TL-SL2428

Administratorzy znajdą ciekawą funkcję Storm Control, która chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Natomiast funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw od 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. TL-SL2428 umożliwia łatwe zarządzanie ustawieniami oraz konfigurację z poziomu przeglądarki internetowej lub za pomocą protokołów SNMP i RMON.

Inne ciekawe funkcje: obsługa standardu VLAN 802.1Q, izolacja portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregacja portówc opcja kontroli przepływu 802.3x, narzędzia zabezpieczające działanie sieci, w tym detekcję pętli zwrotnych, diagnostykę kabli oraz IGMP Snooping.


Poprzedni artykułCooler Master G450M, G550M, G650M i G750M – modularne okablowenie i certyfikat 80 PLUS Bronze
Następny artykułGigabyte Radeon R9 280X Overclock Edition i Radeon R9 270X Overclock Edition – nowe Radeony w podkręconej wersji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.