TP-Link wprowadził do sprzedaży w pełni zarządzalny, gigabitowy przełącznik TL-SG5412F. Rozwiązanie jest skierowane dla biznesu i wyróżnia się rozbudowanymi opcjami, bardzo dobrą wydajnością, wysokim poziomem zabezpieczeń oraz atrakcyjną ceną.

Przełącznik udostępnia 12 slotów SFP oraz 4 gigabitowe porty RJ45. Oferuje również opcję grupowania adresów IP, co pozwala na zarządzanie 32 przełącznikami za pomocą jednego adresu IP, bez względu na ich położenie. Dzięki temu przełączniki mogą być konfigurowane, monitorowane i zarządzane jako jeden obiekt.

TP-Link TL-SG5412F

TL-SG5412F posiada funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: listy ACL, uwierzytelnianie 802.1X, Port Security, Filtrowanie adresów IP, DHCP Snooping, IP Source guard oraz ochrona przed atakami DoS. Dodatkowo znajdziemy QoS L2/L3/L4 oraz funkcję IGMP snooping optymalizują transmisje głosowe i wideo. Zarządzanie odbywa się przez interfejs WEB, telnet i wiersz poleceń, SNMP oraz RMON ułatwiają zarządzanie urządzeniem.

W zestawie dostajemy: przełącznik, kabel zasilający, instrukcję szybkiej instalacji, płytę CD, elementy montażowe oraz gumowe podstawki.


Poprzedni artykułZalman ZM-PC100 i ZM-PC200 – kamerki z płynnym obrazem HD
Następny artykułAkceleratory graficzne nVidia Tesla umożliwiły dokonanie przełomu w badaniach nad wirusem HIV
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.