TP-Link dodał do swojego portfolio dwa nowe przełącznik: TL-SG1016DE i TL-SG1024DEktóre wyposażone są odpowiednio w 16 i 24 gigabitowe porty. Dużym atutem jest zaimplementowana technologia umożliwiająca korzystanie z sieci o wysokiej przepustowości przy zachowaniu optymalnego zużycia energii.

Przełączniki TL-SG1016DE i TL-SG1024DE wyposażone są również w narzędzia pozwalające na monitorowanie i utrzymanie optymalnej wydajności sieci oraz zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu możliwe jest m.in. szybkie zlokalizowanie i usunięcie ewentualnych problemów w sieciach firmowych. Opcja MDI/MDIX pozwala na używanie niekrosowanych kabli, a funkcja automatycznej negocjacji wykrywa na każdym porcie szybkość podłączonego urządzenia (10, 100 lub 1000Mb/s).

Przełączniki TP-Link TL-SG1016DE i TL-SG1024DE są już dostępne w sprzedaży sugerowanych cenach wynoszących odpowiednio 309 zł i 417 zł netto. Produkty objęte są pięcioletnim okresem gwarancyjnym.


Poprzedni artykułAMD APU serii A Kaveri
Następny artykułTranscend JetFlash 380 i JetFlash 510 – w technologii wykonania COB
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.