TP-Link wprowadził do sprzedaży nowy, gigabitowy przełącznik TL-SG1008PE. Switch posiada obsługę technologii Power over Ethernet Plus (PoE+), dzięki czemu każdy z ośmiu portów Ethernet można wykorzystać do równoczesnego przesyłania danych oraz zasilania dowolnego, zgodnego urządzenia: bezprzewodowych punktów dostępowych, kamer IP lub telefonów IP.

Łączna moc zasilania przełącznika TL-SG1008PE to 124 Waty, czyli maksymalnie 30 Watów na port. Producent zaimplementował także technologię oszczędzania energii i funkcję priorytetowania, gwarantującą ochronę przed przeciążeniem systemu. Prócz tego mamy wsparcie standardu kontroli przepustowości dla trybu pełnego dupleksu (IEEE802.3x) oraz funkcji backpressure dla trybu pół dupleksu

TP-Link TL-SG1008PE objęty jest 60-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Sugerowana cena przełącznika 513 zł netto.


Poprzedni artykułCooler Master CM Storm MECH z personalizacją wyglądu
Następny artykułnVidia GeForce GTX 750 oraz GTX 750 Ti – pierwsze karty graficzne na architekturze Maxwell
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.