TP-Link wprowadziło do sprzedaży przenośny hotspot LTE – M7650. Urządzenie obsługuje najnowszą technologię sieci 4G LTE Cat.11, wykorzystującą agregację pasma. Zastosowanie jej w połączeniu z 256-QAM pozwala na pobieranie danych z prędkością nawet do 600Mb/s. Prócz tego mamy do wyboru dwa pasma: 5 GHz oraz 2,4 GHz.

TP-Link M7650

Hotspot umożliwia podłączenie do 32 urządzeń jednocześnie. Wbudowany akumulator o pojemności 3000mAh, pozwala na działanie do 15 godzin na pełnej mocy lub 900 godzin w trybie czuwania. Dodatkową zaletą jest gniazdo micro SD z obsługą kart do 32GB.

TP-Link M7650

M7650 został wyposażony w intuicyjny, kolorowy wyświetlacz, dzięki któremu można monitorować podstawowe parametry urządzenia – m.in. ilość pozostałych do wykorzystania danych, stan baterii, siłę sygnału, stan sieci i inne.

TP-Link M7650

Aby ułatwić pełne wykorzystanie wszystkich możliwości M7650, TP-Link przygotował specjalną aplikację mobilną: tpMiFi. Pozwala ona na zarządzanie hotspotem, umożliwia ustanowienie limitów pobierania, kontrolę urządzeń podłączonych do sieci i udostępnianie plików na karcie SD.

TP-Link M7650 jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty został 24-miesięczną gwarancją.


Poprzedni artykułADATA SE730H – odporny zewnętrzny dysk SSD z normą IP68
Następny artykułDarmowy weekend z Titanfall 2 – od 28 do 30 lipca 2017 roku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.