Firma TP-Link wprowadziła do sprzedaży kieszonkowy router M5350 z wbudowaną baterią i modemem 3G. Router pozwala na podłączenie do dziesięciu urządzeń, a wbudowany modem HSPA+ umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 21,6 Mb/s (pobieranie) i 5,76 Mb/s (wysyłanie).

TP-Link M5350 posiada wbudowaną baterię o pojemności 2000 mAh, która zapewnia do sześciu godzin pracy. Złącze microUSB umożliwia zasilanie urządzenia za pomocą kabla podłączonego do laptopa, gniazdka samochodowego lub dołączonego adaptera sieciowego. Wbudowany czytnik kart microSD obsługuje karty o pojemności do 32 GB. M5350 wyposażony jest także w wyświetlacz OLED, który oferuje łatwy dostęp do informacji dotyczących działania urządzenia, takich jak siła sygnału, typ sieci (2G/3G), stan sieci bezprzewodowej, poziom naładowania baterii itp.

Obsługiwane standardy transmisji bezprzewodowej: HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS i WCDMA: 2100/1900/900Mhz.
Obsługiwane standardy bezprzewodowe: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b

Router TP-Link M5350 objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym i jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 349 zł brutto.


Poprzedni artykułCM Storm QuickFire TK Stealth z nietypowym oznaczeniem klawiszy
Następny artykułTracer Xtreme Touch i Xtreme LE – kompaktowe i wytrzymałe kamery sportowe
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.