TP-Link przygotował inteligentne gniazdka, które pomagają w zarządzaniu domowym sprzętem: HS110 oraz HS100. Konfiguracja i użytkowanie gniazdek są niezwykle proste: wystarczy jedynie kilka kliknięć na smartfonie w aplikacji TP-Link Kasa. Urządzenia posiadają opcję harmonogramu. Do tego dochodzi programator czasowy, który w ustalonym czasie automatycznie wyłączy uruchomione w domu urządzenia.

Model HS110 dodatkowo posiada kontrolę zużycia energii, co przyda się podczas uzyskiwaniu informacji o aktualnym i dotychczasowym zużyciu energii.

TP-Link HS110 i HS100 są już dostępne w sprzedaży. Produkty objęte są 36-miesięczną gwarancją.


Poprzedni artykułPHILIPS 278E8QJAB – 27 calowy monitor z zakrzywionym ekranem
Następny artykułNZXT zapewni bezpłatne zapinki AMD AM4 dla posiadaczy zestawów chłodzenia Kraken
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.