TP-Link wprowadziła do sprzedaż dwupasmowy router Archer C3150. Urządzenie zostało zaprojektowane dla najbardziej wymagających użytkowników. Router pracuje w dwóch pasmach 2,4GHz oraz 5GHz a jego łączna prędkość to 3150Mb/s. Producent zaimplementował technologie MU-MIMO, 4-Stream, Smart Connect oraz NitroQAM. Za stabilną pracę routera odpowiada dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,4GHz.

TP-Link Archer C3150

Sygnał bezprzewodowy rozsyłany jest za pomocą czterech wydajnych anten zewnętrznych, a technologia kształtowania wiązki dodatkowo zwiększa jakość połączenia.

TP-Link Archer C3150

TP-Link Archer C3150 wyposażony został w porty USB 3.0 i 2.0, cztery gigabitowe porty Ethernet oraz złącze WAN.

TP-Link Archer C3150

Interfejs urządzeń jest przejrzysty, a kreator konfiguracji pozwala na szybkie stworzenie połączenia z siecią i udostępnienie WiFi w całym domu. Dodatkowo routerami można zarządzać za pomocą aplikacji TP-Link Tether, która dostępna jest na urządzenia mobilne. Oprogramowanie obu urządzeń pozwala między innymi na kontrolę dostępu, zarządzanie siecią lokalną, zdalne zarządzanie siecią i kontrolę rodzicielską.

Router TL-WR945N dostępny jest w sprzedaży i objęty 36-miesięczną gwarancją.


Poprzedni artykułPalit powiększa okres gwarancji swoich kart graficznych do 3 lat
Następny artykułAurum Dust prezentuje nowy zwiastun do gry Ash of Gods
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.