Firma TP-Link wprowadziła do sprzedaży router Archer C1200. Zastąpi on obecny w ofercie model Archer C5. Zastosowano w nim trzy zewnętrzne anteny, które zapewniają większy zasięg i wydajność połączeń bezprzewodowych. Jedną z podstawowych cech urządzeń w standardzie AC jest emitowanie sygnału w dwóch częstotliwościach 2,4GHz oraz 5GHz. Router rozgłasza sieć bezprzewodową o przepustowości do 1200Mb/s.

Prócz tego posiada wbudowane cztery gigabitowe porty Ethernet oraz port USB. Konfiguracja i obsługa routera przebiega szybko i łatwo. Wszystko za sprawą intuicyjnego interfejsu lub aplikacji Tether dostępnej na urządzenia z systemami Android lub iOS. Każdy nawet mniej doświadczony użytkownik poradzi sobie z zarządzaniem swoją siecią.

Router Archer C1200 jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją.


Poprzedni artykułComputex 2017 – Plextor prezentuje nośniki M8Se, M9Pe, M8V oraz S3
Następny artykułGOG.com uruchamia promocję Fallout & The Elder Scrolls up to -75%
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.