Zespół Thor Zone zaprezentował zwiastun obudowy MJOLNIR I. Ma to być pełnoprawna obudowa mini-ITX o pojemności 8.5 litra. Twórcy postawili w jej tworzeniu na dużą modułowość. Wnętrze posiada jednolity szkielet, który można wyjąć. Na nim to montuje się poszczególne elementy. Obudowa zewnętrzna posiada zakryte boki. Jednakże można je łatwo zdjąć i zostawić hartowane szkło, które odsłania przepiękne wnętrze.

Inżynierowie z Thor Zone pomyśleli także o podświetleniu, którym będzie można zapewne sterować przy pomocy aplikacji.

W środku zmieszczą się:

  • Płyty główne mini-ITX
  • Dwuslotowe karty graficzne o maksymalnej długości 300 mm i wysokości 141 mm
  • Chłodzenia powietrzne o maksymalnej wysokości 50 mm
  • Chłodzenia wodne
  • 2 x 2.5 calowe dyski twarde lub SSD

Thor Zone - MJOLRNIR I

Zespół Thor Zone zapowiedział, że pod koniec października ruszy kampania na Kickstarterze. Ma ona pozwolić na uzbieranie wymaganej kwoty do ruszenia z pełną produkcją obudowy.


Poprzedni artykułASUS ROG STRIX Z390-I Gaming – płyta główna mini-ITX
Następny artykułEast Games United 2018 po raz kolejny w Białymstoku
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments