Firma Thermaltake wprowadza do swojej oferty obudowę Suppressor F1 w rozmiarze mini-ITX. Jej wymiary wynoszą 270 x 276 x 319 mm, a z przodu znajduje się 200 mm wentylator, który pracuje z prędkością obrotową na poziomie 800 RPM, generując przy tym jedynie 13dBA hałasu. Całość została wykonana ze stali SPCC i waży jedynie 3.2 kg. W środku możemy zamontować płytę główną w formacie mini-ITX oraz zasilacz

Wspomniany przedni wentylator jest wspomagany przez dwa tylne wentylatory 80 mm, które mają wydmuchiwać rozgrzane powietrze z obudowy. Możemy także zamontować sobie radiator chłodzenia wodnego o maksymalnym rozmiarze 140 mm. Na przodzie konstrukcji znajdziemy standardowe wyjścia dźwięku i dwa porty USB 3.0.

W środku obudowy Suppressor F1 jest miejsce na płytę główną w formacie mini-ITX, zasilacz mogący mieć 200 mm długości, konwencjonalny układ chłodzenia o maksymalnej wysokości 160 mm, dwie karty rozszerzeń, dwa dyski 2,5 cala lub 3,5 cala oraz kartę graficzną o długości do 255 mm.

Ciekawostką jest górna ścianka, która posiada akrylowe okno pozwalające podglądać podzespoły. Model Thermaltake Suppressor F1 ma trafić do sprzedaży w ciągu najbliższych dni, jednakże jeszcze nie zdradzono jego sugerowanej ceny detalicznej.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments