Thermaltake wprowadziło do swojej oferty nową mysz dla graczy – Level 10 M Advanced. Jest to bardziej zaawansowana wersja modelu Level 10 M, który został wprowadzony kilka lat temu. W myszy zastosowano zupełnie nowy czujnik laserowy Avago 9800 o maksymalnej rozdzielczości 16000 DPI. W środku wbudowano 32-bitowy układ ARM i pamięć 64 kB, które pozwalają na tworzenie i zapisywanie do 4 profili ustawień.

Mysz Thermaltake Level 10 M Advanced zastosowano solidne 10 przycisków, w tym pięciosiowy przycisk kierunkowy oraz mikroprzełączniki Omron o żywotności do 50 milionów kliknięć. Pod obudową umieszczono wentylator mający zapewniać schładzanie skóry dłoni, osuszając ją z ew. potu. Podstawa myszki i jej wierzchnia obudowa połączone są tak, aby użytkownik mógł regulować, w zakresie 5-milimetrów, wysokość urządzenia, dostosowując je do wielkości własnej dłoni. Na koniec warto wspomnieć o podświetleniu diodowym.

Gryzoń Thermaltake Level 10 M Advanced będzie dostępna w sugerowanej cenie 69.99 dolarów za sztukę. W komplecie użytkownicy otrzymują oprogramowanie Tt Esports Command Center.


ŹRÓDŁOtechreport.com
Poprzedni artykułValve udostępnia OpenVR SDK 1.0 z kodem źródłowym
Następny artykułStudio InnoGames świętuje pierwsze urodziny gry Elvenar
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.