Thermalright zapowiedział wprowadzenie do swojej oferty chłodzenia Silver Arrow ITX-R. Nowy model został przystosowany do zestawów mini-ITX z dużym prześwitem pomiędzy obudową, a płytą główną. Podstawa chłodzenia posiada styk głównie z procesora, a wokoło jest sporo miejsca dla podzespołów. Wymiary urządzenia wynoszą 153 x 103 x 150 mm (długość x szerokość x wysokość), a waga to zaledwie 660 gramów.

Thermalright Silver Arrow ITX-R posiada aluminiowe żeberka o dużej powierzchni. Od podstawki biegnie sześć rurek cieplnych. Pomiędzy dwoma radiatorami umieszczono 130 milimetrowy wentylator o prędkości obrotowej od 300 do 1300. obr/minutę.

Producent deklaruje zgodność ze wszystkimi najnowszymi podstawkami AMD i Intel. Nie ujawniono daty premiery, ani ceny.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykuł300 dronów Intela wyświetla grafikę podczas Super Bowl
Następny artykułAMD dementuje plotki o kompatybilności procesorów Ryzen z Windows 7 i 8.1
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.