Tenda wprowadziła do swojej oferty adapter Tenda W311MI. Jest to mała bezprzewodowa karta sieciowa w standardzie 802.11 b/g/n na złączu USB. Wymiary adaptera wynoszą 3,05 cm długości, 1,37 cm szerokości, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Urządzenie wyposażone jest w funkcję SoftAP. Dzięki temu W311MI może działać jako punkt dostępu. Wystarczy połączyć go z siecią przewodową a będzie działał jako hot-spot Wi-Fi.

Tenda W311MI

Funkcja WMM zapewnia lepsze działanie protokołu QoS w połączeniach bezprzewodowych. Ponadto urządzenie bezproblemowo współpracuje z PSP, Wii i NDS oraz pozwala się łączyć z platformą Xlink Kai.

Tenda W311MI

Adapter Tenda W311MI dostępny jest u autoryzowanych sprzedawców. Jego cena wynosi około 23 zł brutto.


Poprzedni artykułOrigin Access za darmo przez 7 dni dla każdego użytkownika
Następny artykułFlexiDOCK MB522SP-B – stacja dokująca dla 3,5-calowych dysków
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.