Firma Tenda zaprezentowała router Tenda FH456. Został on wyposażony w cztery wielokierunkowe anteny zewnętrzne. Posiadają one wysoki zysk 5 dBi wsparte wzmacniaczem sygnału oraz wzmacniacz niskoszumowy LNA (Low Noise Amplifier). Takie rozwiązanie zapewnia szybki i stabilny zakres sygnału sieci bezprzewodowej. Sercem urządzenia jest Chip firmy Broadcom, który oferuje wysoką jakość pracy.

Router Tenda FH456 posiada kilka ciekawych cech: możliwość rozszerzenia sygnału Wi-Fi, inteligentny licznik czasu i wzór szlifowanego diamentu.

Tenda FH456

Router Tenda FH456 możemy kupić u autoryzowanych dealerów na terenie całego kraju. Cena sprzętu oscyluje w granicach 115 zł.


Poprzedni artykułRiME Dev Diary 2 – drugie dzienniki deweloperskie już dostępne
Następny artykułAMD wydaje karty Radeon RX 580 i RX 570 czyli odświeżone rdzenie Polaris
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.