Firma Razer zapowiedziała, że technologia podświetlenia Razer Chroma będzie dostępna także dla wybranych partnerów. Pozwoli to na podłączenie urządzeń firm zewnętrznych do ekosystemu Chroma. Dotychczas gracze korzystający ze sprzętu Razera nie mogli wykorzystywać efektów świetlnych z urządzeniami innych producentów. Mowa tutaj o obudowach komputerowych, płytach głównych czy wentylatorach.

Razer Chroma Connected Devices Program umożliwi partnerom – MSI, NZXT, AMD, Thermaltake, Lian Li, Vertagear, Gigabyte oraz Ducky na korzystanie z systemu Chroma za pośrednictwem interfejsu API.

Razer Chroma - partnerzy

Warto tutaj także dodać, że Razer Chroma to jedyna na świecie platforma podświetlenia, która została zintegrowana z ponad setką gier. Mowa tutaj o takich tytułach, jak Overwatch, Fortnite, Quake Champions, czy Diablo.

Razer Chroma to także pełna integracja z systemem inteligentnego oświetlenia Philips Hue. Pozwoli to graczom na stworzenie we własnych pokojach, niezwykłej atmosfery, całkowicie zmieniającej sposób w jaki grają. System można dostosowywać do własnych preferencji na poziomie pojedynczej żarówki.

Pierwsze partnerskie urządzenia, wspierające Razer Chroma pojawią się w czwartym kwartale 2018 roku.


Poprzedni artykułWarhammer 40.000: Inquisitor – Martyr – nowy zwiastun i data premiery
Następny artykułROCCAT prezentuje przełączniki mechaniczne Titan Swich Tactile
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments