TEAMGROUP wprowadziło do sprzedaży dysk SSD – T-FORCE DELTA MAX RGB. Ich cechą szczególną jest adresowalne podświetlenie RGB LED. Zostało ono zamontowane na górnej części obudowy w postaci tzw. świecącego płaskiego ekranu. Można tym sterować przy użyciu oprogramowani do płyt głównych, jak Asusa Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync i ASRock Polychrome Sync.

T-FORCE DELTA MAX RGB wyposażone są w pamięci 3D NAND TLC i dostępne w trzech wersjach pojemnościowych: 250 GB, 500 GB i 1 TB. Cena poszczególnych modeli wynosić będzie odpowiednio 60 dolarów, 90 dolarów oraz 150 dolarów. Maksymalna prędkość odczytu ma wynosić 560 MB/s, natomiast zapisu to 510 MB/s.

 


ŹRÓDŁOteamgroupinc.com
Poprzedni artykułJimmy “Jumpy” Berndtsson nie jest już trenerem Fnatic
Następny artykułRozpoczynamy fazę play-off Majora w Berlinie. Na początek ENCE zagra z Renegades
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments