Firma TEAMGROUP wprowadziła sprzedaży pamięci T-FORCE DARK Z DDR4 Gaming Memory. Ich wygląd oparty został na opancerzonym rycerzu. Specjalna konstrukcja radiatora ma pozwalać na jak najlepsze oddawanie ciepła. Jest on wykonany ze stopu aluminium o grubości 0.8 mm. Całość została odpowiednio wzmocniona i ma szczelnie przylegać do kości. Anodyzowane malowanie metalu ma poprawić odporność na korozję.

Pamięci T-FORCE DARK Z DDR4 Gaming Memory występować mają kościach w parach po 8 GB każda. Dostępne będą następujące taktowania: 2666 MHz, 3000 MHz oraz 3200 MHz. Ich cena ma wynosić odpowiednio 77.9 dolarów, 79.9 dolarów oraz 85.9 dolarów.


ŹRÓDŁOteamgroupinc.com
Poprzedni artykułDanylo “Zeus” Teslenko nie będzie grał dalej w Natus Vincere?
Następny artykułWedług Michała: ENCE, ENCE i jeszcze raz ENCE
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.