Firmy SAPPHIRE i ASRock ogłosiły nawiązanie strategicznej współpracy w zakresie technologii dla graczy. Ma się ona koncentrować na zapewnieniu wydajności i funkcji wymaganych przez graczy. Będzie miała na celu wprowadzanie na rynek zaawansowanych konfiguracji płyt głównych, procesorów oraz kart graficznych. Które odpowiadają na potrzeby rynku, a jednocześnie oferują dobry stosunek ceny do wydajności.

Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowych wrażeń wszystkim użytkownikom naszych produktów. Dzięki współpracy z marką ASRock będziemy mogli w oferować więcej wydajnych i ciekawych rozwiązań, na które zasługują nasi klienci.

– wyjaśnia Adrian Thompson, wiceprezes ds. marketingu międzynarodowego marki SAPPHIRE.


Poprzedni artykułOutlast 2 – straszna gra od Red Barrels Game oficjalnie udostępniona
Następny artykułMysz Naos QG od Mionix została ufundowana przez społeczność graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.