Kilka dni temu portal ComputerBase.de ujawnił ciekawe wyniki testów kart graficznych Radeon RX Vega 64 i GeForce GTX 1080 Ti. Wczoraj zaktualizowano testy, dzięki wydaniu najnowszych wersji sterowników graficznych NVIDIA GeForce Game Ready Driver 387.92 oraz AMD Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1. Okazuje się, że w rozdzielczości 4K na czoło stawki wysuwają się karty GeForce GTX 1080 i GeForce GTX 1080 Ti.

Natomiast w rozdzielczości 2560×1440 przewaga NVIDII topnieje. Na pierwszym miejscu jest Radeon RX Vega 64, tuż za nim GeForce GTX 1080 i GTX 1080 Ti. A zaraz za tymi modelami mamy Radeon RX Vega 56. Generalnie każda karta NVIDIA zyskała sporo z nowymi sterownikami w grze Forza Motorsport 7.


Poprzedni artykułAMD Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.10.1
Następny artykułCall of Duty: Infinite Warfare z nowym dodatkiem Retribution
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.