SteelSeries poinformował o premierze klawiatury Apex 150. Klawiatura wykorzystuje nowe, autorskie przełączniki membranowe Quick Tension, stworzone przez inżynierów duńskiego producenta. Urządzenie posiada pięciostrefowe podświetlenie RGB oraz system zabezpieczający urządzenie na wypadek zalania go płynami.

SteelSeries Apex 150

Wspomniane wcześniej przełączniki Quick Tension skonstruowano dla jak najkrótszej reakcji i cichej pracy. Wszystkie klawisze są w pełni konfigurowalne, a ich żywotność wynosi nawet do 20 milionów wciśnięć. Urządzenie posiada zaawansowany anti-ghosting, który umożliwia aktywację nawet do 24 klawiszy jednocześnie.

SteelSeries Apex 150

SteelSeries Engine 3 pozwala na synchronizację powiadomień z popularnym programem do komunikacji – Discord. Dzięki oprogramowaniu od SteelSeries, wszelkie notyfikacje pojawiające się w Discordzie, znajdują swoje odzwierciedlenie w podświetleniu klawiatury Apex 150. SSE3 oferuje także kilka innych, bardzo przydatnych aplikacji, które pomagają w dodatkowej personalizacji peryferii gracza.

SteelSeries Apex 150

Audio Visualizer umożliwia zmianę podświetlenia sprzętu SteelSeries w zależności od aktualnie słuchanej muzyki. Użycie GameSense spowoduje, że podświetlenie klawiatury będzie zmieniać swoje kolory w zależności od aktualnych wydarzeń w grze. PrismSync zapewni natomiast wielokolorowe efekty świetlne dla wszystkich urządzeń duńskiego producenta połączonych z iluminacją Prism.

SteelSeries Apex 150

Sugerowana cena klawiatury Apex 150 wynosi 299 zł.


Poprzedni artykułHyperbook i Hyperbook Studio pojawią się na targach PGA 2017
Następny artykułMiddle-earth: Shadow of War – film Thrak Moves In – Bargain Hunting
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.