SilentiumPC wprowadziło do swojej oferty gamingowe fotele SPC Gear SR700. Jest to całkowicie nowa seria dla graczy o większej posturze ciała. Mowa tutaj o osobach, które posiadają wzrost od 170 do 195 centymetrów oraz ważą maksymalnie 150 kg. Fotele wyposażono w mechanizm bujania typu multilock oraz podłokietniki typu 4D. Każdy z foteli waży aż 28 kg i dostępny jest w czterech kolorach – czarnym, białym, czerwonym i szarym.

Producent umożliwia zakup wersji materiałowej oraz ze skóry eko. Każdy z modeli wyposażono w dwie poduszki: pod głowę oraz pod lędźwie.

Cena nowych foteli wynosi 1199 złotych. Można je zamówić w znanych sklepach w Polsce.


Poprzedni artykułAssassin’s Creed Origins z nowym filmem o Medjay-ach
Następny artykułCounter-Strike: Global Offensive z odświeżoną mapą Dust
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.