Samsung zaprezentował na targach Gamescom 2019 monitor Space Gaming Monitor (SR75Q). Jest to zmodyfikowany pod wymagania graczy model The Space. Nowa wersja oferuje 32-calowy ekran IPS o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli) i odświeżaniu 144 Hz. Producent deklaruje zgodność z technologią AMD FreeSync, aczkolwiek nie wspomniano nic o G-SYNC Compatible. Ekran z trzech stron pozbawiony jest ramki, dzięki czemu gracz ma do dyspozycji maksymalnie dużą przestrzeń roboczą.

Monitor wyposażony ma być w specjalną konstrukcję nóżki. Pozwala ona na łatwe ukrycie kabla zasilającego oraz kabla „Y” HDMI. Dodatkowo możemy odpiąć wspomnianą podstawkę i zamocować ekran do uchwytu na biurku lub ścianie.

Space Gaming Monitor (SR75Q) będzie dostępny na całym świecie w czwartym kwartale bieżącego roku.


Poprzedni artykułSkywind – udostępniono gameplay z gry. Spory postęp w pracach
Następny artykułPoznaliśmy pary meczowe pierwszej rundy Fazy Nowych Legend
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.