Firma Razer poinformowała, że do sprzedaży trafiły dwie nowe wersje kolorystyczne zestawów słuchawkowych dla graczy Razer Kraken Pro V2 – zielona i biała. Słuchawki w kolorze czarnym są już dostępne w sprzedaży od kilku miesięcy. Są one dedykowane graczom i posiadają wiele usprawnień w stosunku do swoich pierwowzorów. Słuchawki zbudowano na bazie ramy typu unibody wykonanej z aluminium, które zapewnia większą trwałość i elastyczność.

Więcej o słuchawkach można przeczytać w naszym poprzednim newsie: Razer wprowadza słuchawki Kraken Pro V2 i Kraken 7.1 V2.


Poprzedni artykułASUS prezentuje ROG STRIX Z270I Gaming – mini-ITX dla graczy
Następny artykułKingston DataTraveler Ultimate GT – pamięć flash o pojemności aż 2 TB
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.