SilverStone wprowadził do swojej oferty termopady dla dysków SSD – TP01-M2. Są one dedykowane posiadaczom nośników SSD NVMe z interfejsem M.2. Termopady są specjalnie wyprofilowane i posiadają wymiary 100 x 20 milimetrów. W środku opakowania producent umieścił dwie sztuki; jedną o grubości 0.5 mm, drugą 1.5. milimetrową. Deklarowane przewodnictwo cieplne to 4W/mK.

Podkładki termiczne SilverStone TP01-M2 posiadają błękitny kolor o mają kosztować około 20 złotych. W teście na stronie z użyciem dysku Samsung SM951 temperatury pracy spadły z 86 stopni Celsjusza do 71 stopni Celsjusza.


Poprzedni artykułBIOSTAR M200 – nowe nośniki SSD w formacie M.2 2280
Następny artykułCooler Master zapowiedział dostosowanie swoich systemów chłodzeń do nowych procesorów AMD Ryzen i Intel Kaby Lake
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.