SilverStone zaprezentował na targach Computex 2019 pierwszy na świecie zasilacz SFX-L o mocy 1000 Watów – SilverStone SST-SX1000-LPT. Urządzenie jest zgodne ze standardami ATX 2.4 oraz EPS 2.92. Producent uzyskał certyfikację 80 Plus Platinum, co ma gwarantować wysoką sprawność energetyczną. Zasilacz będzie w stanie dostarczyć 83.3 A na swojej 12 V linii. Pozwoli to mieć naprawdę mocne podzespoły.

Zasilacz jest w pełni modularny, co powinny docenić osoby, składające zestawy w małych obudowach komputerowych. My wykorzystujemy be quiet!  SFX L Power 500W, który również wyposażony jest w pełni modularne okablowanie. Ze zdjęcia poniżej można ocenić, że będzie dużo wtyczek, w tym powinna być opcja dwóch 6-pinowych kabli i jednego 8-pinowego kabla do kart graficznych.

SilverStone SST-SX1000-LPT

SilverStone chce wprowadzić zasilacz SilverStone SST-SX1000-LPT w pierwszym kwartale 2020 roku. Nie znamy jeszcze dokładnej ceny, ale możemy się spodziewać kowty powyżej 550 złotych.


ŹRÓDŁOanandtech.com
Poprzedni artykułRebel Galaxy za darmo do pobrania z Epic Games Store
Następny artykułPCI Express 6.0 zapowiedziane. Przepustowość wyniesie nawet 256 GB/s
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments