Firma SilverStone ujawniła nowy model zasilacza komputerowego – LTI-SX800. Nowa jednostka posiada moc 800 Watów oraz została wykonana w formacie SFX-L. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych obudów. Kolejnym ważnym plusem jest modularne okablowanie, które doceni wiele osób. Zasilacz posiada wymiary 125 x 130 x 64,5 mm oraz dodatkową przejściówkę na format ATX.

SilverStone LTI-SX800 został wyposażony w certyfikat 80Plus Titanium oraz szereg zabezpieczeń: przed przeciążeniem stabilizatora (OCP), przeciwprzepięciowe (OVP), przed zbyt niskim napięciem na liniach wyjściowych (UVP), przeciwzwarciowe (SCP), zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza (OTP), przed przeciążeniem całej jednostki (OPP). Za chłodzenie poszczególnych elementów odpowiada 120 mm wentylator.

Cena produktu oraz data jego premiery nie są jeszcze znane.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułW karcie Radeon RX 460 można odblokować Procesory Strumieniowe
Następny artykułnVidia GeForce Game Ready Driver 376.33 z drobnymi poprawkami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.