SilverStone wprowadził do sprzedaży obudowę SilverStone LD03, która należy do serii Lucid. Wykonaną ją z hartowanego szkła oraz solidnej jakości stali. Dzięki temu cała konstrukcja jest wytrzymała oraz zachowuje elegancki wygląd. Obudowa ma wymiary 265 x 414 x 230 mm i łączną pojemność 25 litrów. Producent zakwalifikował ją do formatu mini-ITX i udostępnił jedynie w kolorze czarnym.

Wspierane są płyty główne w formacie mini-ITX oraz mini-DTX. Prócz tego możemy w niej pomieścić pełnowymiarowe karty graficzne do maksymalnej długości 309 milimetrów. Oczywiście nas najbardziej interesują modele do maksymalnie 220 milimetrów.

W przypadku zasilaczy mamy wsparcie dla wariantów SFX i SFX-L. Producent zaleca tutaj zastosowanie modelu SilverStone SX800-LTI. W przypadku chłodzeń procesorów mamy wsparcie dla radiatorów o maksymalnej wysokości 190 mm.

W zestawie otrzymujemy dwa 120 mm wentylatory oraz zestaw filtrów na kratki wentylacyjne. Warto zauważyć, że przepływ powietrza odbywa się od dołu do góry. Warto zatem zadbać o dobrą wentylację. Co ciekawe, karta graficzna jest montowana w pozycji pionowej, co również ma polepszyć oddawanie gorącego powietrza.

Poniżej znajdziecie dwa filmy o obudowie SilverStone LD03:


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments