SilverStone wprowadziło do swojej oferty adapter ECM22. Został ona przystosowany do montażu dwóch dwóch dysków SSD na złączu M.2. Przydaje się ona szczególnie dla osób, które chcą zamontować więcej niż jeden takowy dysk. Urządzenie wykorzystuje szybki interfejs PCIe x4 oraz złącze SATA. Warto nadmienić, że można w danym momencie korzystać z dwóch dysków jednocześnie.

SilverStone ECM22 nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników. Jedyny wymóg to posiadanie wolnego slotu PCIe x4 oraz 7-pinowego kabla SATA. W komplecie można znaleźć niskoprofilowy śledź. Maksymalna długość montowanych dysków SSD wynosi 110 milimetrów.

Obecnie nie jest znana cena produktu, ani jego dostępność.


Poprzedni artykułGOG.com uruchomiło Weekly Sale: D&D legends and modern classics
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Drivers 385.41 z nowościami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.