SilverStone wprowadziło do swojej oferty kabel USB 3.1 Gen 2 Typu C – CPU06. Został on wykonany z najwyższej jakości materiałów. Na obu końcach umieszczono męskie złącza USB Typu C, a cały kabel owinięto wytrzymałym nylonowym materiałem. Kabel może przesyłać prąd o mocy 60 Watów / 3 Amperów.

Osłony złączy na końcówkach wykonano z aluminium, dzięki czemu są lekkie i wytrzymałe.

Kabel SilverStone CPU06 dostępny jest w trzech kolorach oraz dwóch długościach: 50 cm i 100 cm. Krótsza wersja dostępna jest za około 55 zł, a dłuższa za 89 zł. Można je kupić w sklepie ProLine.pl.


Poprzedni artykułAMD Ryzen Threadripper 1900X – nowy procesor w rodzinie HEDT
Następny artykułIObit Driver Booster 4 PRO [for PC]
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.