Silicon Power zapowiedziało wprowadzenie do oferty pamięci DDR4: XPOWER AirCool i XPOWER Turbine. Oba modele posiadają 10 warstwową płytkę PCB. Do tego wspierane są profile Intel Extreme Memory Profile (Intel XMP 2.0) oraz procesory Intel Core 7, 8 i 9 generacji. Pamięci posiadają maksymalne napięcie o wartości 1.4 V. Ma to pozwolić na zmniejszenie zużycia poboru mocy oraz ulepszyć oddawanie ciepła.

W ofercie mają pojawić się takie moduły: 16 GB (2×8 GB) i 32 GB (2×16 GB). Do tego będą dostępne następujące częstotliwości: DDR4-2666 CL16, DDR4-3200 CL16, DDR4-3600 CL19 iDDR4-4133 CL19.

Silicon Power XPOWER AirCool nie posiadają żadnego chłodzenia. Natomiast na modelu XPOWER Turbine zamontowano niebieski schładzacz.

Firma zapewnia dożywotnią gwarancję na swoje produkty oraz pełne wsparcie techniczne. Nie podano niestety ceny oraz daty dostępności.


ŹRÓDŁOsilicon-power.com
Poprzedni artykułIEM Chicago 2018: Pierwsze mecze fazy grupowej
Następny artykułBattlefield V – ujawniono nowe wymagania sprzętowe dla gry
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments