SilentiumPC wprowadziło do sprzedaży zestaw wentylatorów Sigma Pro Corona RGB 120 KIT. Składa się on z trzech 120-milimetrowych wentylatorów Sigma Pro Corona RGB. Wspomniane tutaj urządzenia wzorowane są na serii Sigma Pro. Wiatrak obraca się w nowoczesnemu łożysku HBS (Hydraulic Bearing System), a jego łopatki posiadają specjalnie wyprofilowany kształt.

W obudowie zamontowano specjalny pierścień równomiernie rozpraszający oświetlenie. Umieszczono w nim aż 18 jasnych punktów LED. Sama obudowa posiada klasyczny czarny kolor, razem z wentylatorem.

Dostępne są trzy metody zarządzania oświetleniem. Pierwsza, poprzez dołączony do zestawu miniaturowy kontroler Nano RGB. Udostępnia zaawansowaną kontrolę oświetlenia bez użycia oprogramowania.

Druga, po podłączeniu do sterownika Aurora Sync w obudowach z serii Armis TG RGB, umożliwia synchronizację oświetlenia m.in. z fabrycznie zainstalowanymi paskami LED.

Trzecia pozwala na synchronizację oświetlenia z kompatybilną płytą główną, a nawet kartą graficzną.


Poprzedni artykułSI od DeepMind potrafi grać w Quake III Arena lepiej, niż człowiek
Następny artykułSoulcalibur VI otrzyma wojowniczkę wiatru – Talim
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.