Shuttle wprowadziło do swojej oferty minikomputer XPC slim DH270. Płyta główna została wyposażona w chipset Intel H270 oraz gniazdo LGA 1151 z obsługą procesorów Skylake i Kaby Lake. Maksymalne TDP wynosi 64W. Na pokładzie może się znaleźć do 32 GB pamięci SO-DIMM DDR4 w dwóch slotach. Prócz tego mamy dostępne dwa złącza M.2-2280 i 1x M.2-2230 dla szybkich dysków SSD.

Na przednim panelu znajdziemy następujące złącza: 2 x USB 3.0, USB 3.1 Typu C, czytnik kart SD, diody stanu, przycisk Zasilania oraz złącza słuchawkowe i mikrofonu.

Shuttle XPC slim DH270

Z tyłu obudowy dostępne są złącza, HDMI 2.0, 2 x HDMI 1.4b, 4 x USB 2.0, 2x Gigabit Ethernet, 2 x złącze szeregowe oraz złącze zdalne zasilania.

Shuttle XPC slim DH270

Rekomendowana cena XPC slim DH270 ma wynosić 235 Euro bez VAT. Model jest dostępny w sprzedaży na terenie Europy.


Poprzedni artykułPremiera Age of Empires: Definitive Edition przesunięta na 2018 rok
Następny artykułZalman ZM-M600R – myszka dla wymagających użytkowników
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.