Sennheiser wprowadzi do swojej oferty słuchawki GSP 500. Producent zastosował nowy, ulepszony system autorskich otwartych przetworników. Specjalnie rozmieszczenie przetworników w muszlach gwarantuje przekazanie dźwięku bezpośrednio do uszu. Słuchawki wyposażono w 2-osiowy system metalowych zawiasów, który zapewnia płynny obrót muszli i oferuje dużą swobodę ruchów. Prócz tego znajdziemy tutaj regulowany mechanizm nacisku zintegrowany z pałąkiem pozwala GSP 500 jeszcze lepiej dostosować się do każdego gracza.

Oddychające poduszki dopasowują się do konturów ucha. Wykonano je z miękkiej tkaniny, przyjemnej i chłodnej w dotyku. Nauszniki zapewniają także dobrą wentylację uszu.

Producent zamontował również dobrej jakości mikrofon z redukcją szumów. Ma to umożliwiść czystą komunikację. W celu wyciszenia mikrofonu wystarczy podnieść ramię wysięgnika, zaś zmiany poziomu dźwięku w grze można szybko dokonać dzięki pokrętłu regulacji głośności zintegrowanemu bezpośrednio z nausznikiem.

GSP 500 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac oraz konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać także do grania na urządzeniach mobilnych.

Sennheiser GSP 500 będą dostępne na polskim rynku na początku trzeciego kwartału 2018 w katalogowej cenie 949 zł. Podobnie jak wszystkie produkty firmy Sennheiser, GSP 500 ma dwuletnią gwarancję.


Poprzedni artykułPożegnanie Białego Wilka – pierwsze 20 minut rozgrywki
Następny artykułRising World – Changelog 2018-03-22 z łukami, zbrojami i nie tylko
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.