Firma AMD poinformowała, że firma Sapphire Technology została jej wyłącznym partnerem w globalnej dystrybucji profesjonalnych kart graficznych AMD FirePro. Sapphire jest znana z szerokiego wykorzystywania produktów, bazujących na technologiach firmy AMD. Współpraca odbywa się już od ponad 10 lat i trwać będzie nadal. Partnerstwo dystrybucyjne zostaje bezzwłocznie wprowadzone w życie i przyniesie korzyści w silniejszym wsparciu dla segmentu profesjonalnych kart graficznych AMD FirePro poprzez zapewnienie nowych zasobów dystrybucyjnych dla ekosystemu firm skupionych przy kanale sprzedażowych AMD na całym świecie.

Produkty AMD FirePro są dystrybuowane poprzez kanał Sapphire od 1 października 2013. Tymczasem klienci oryginalnego wyposażenia produkcyjnego (OEM) nadal będą mieli możliwość zakupu produktów bezpośrednio od firmy AMD.


Poprzedni artykułZalman ZM-NS2000 – podstawka chłodząca do laptopa z hubem USB
Następny artykułJava JDK 8 z obsługą akceleracji graficznej nVidia CUDA
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.