Firma Tenda wprowadziła do sprzedaży router Tenda F3. Urządzenie zostało wyposażone w chipset Broadcom. Za duży zasięg odpowiadają trzy zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi każda. Wielokierunkowe anteny sprawiają, że router Tenda F3 oferuje zasięg sieci bezprzewodowej do 200 m2.

Model Tenda F3 wyposażony jest w możliwość sterowania szerokością pasma (tzw. bandwidth control) w oparciu o adres IP. Dzięki temu możemy przypisać różne pasma aby zapewnić wszystkim użytkownikom odpowiednią przepustowość sieci. Prosty interfejs pozwala na konfigurację ustawień routera nawet osobom z małą znajomością obsługi komputera.

Tenda F3 dostępny jest u autoryzowanych dystrybutorów firmy w Polsce. Jego cena oscyluje w granicach 62 złotych brutto. Więcej informacji na temat tego urządzenia można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.


Poprzedni artykułD-Link PowerLine AV1000 Wi-Fi AC – rozszerzenie domowej sieci po kablach elektrycznych
Następny artykułAsustor prezentuje ADM 2.7 – nowe funkcje NAS-a w oprogramowaniu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.