ROCCAT zaprezentował przełączniki do klawiatur mechanicznych – Titan Swich Tactile. Są one efektem współpracy z TTC, wiodącym producentem w branży. Najnowsze przełączniki łączą w sobie: szybkość działania, komfort podczas pisania oraz estetyczny wygląd. Zredukowano punkt aktywacji z 2 do 1,8 mm przy zachowaniu satysfakcjonującego odbicia podczas naciśnięcia klawisza.

ROCCAT Titan Swich Tactile

Czas aktywacji przełącznika został skrócony o 20%, dzięki odpowiedniej optymalizacja oprogramowania sprzętowego ROCCAT. Do tego zastosowano wysokiej jakości komponenty, które zapewniają stabilność przełączników.

ROCCAT Titan Swich Tactile

Producent postawił również na wygląd. Każdy przełącznik posiada przezroczystą obudowę oraz wyjątkowo lekkie nakładki. Pozwala to na podgląd struktury przełącznik, a także zapewnia dobrej jakości system oświetlenia.

ROCCAT Titan Swich Tactile

Każdy przełącznik został wyposażony w diodę LED o długiej żywotności, co umożliwia obserwowanie wyjątkowych efektów świetlnych w 16,8 milionach kolorów. Oświetlenie współpracuje z oprogramowaniem ROCCAT AIMO.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] stylistyką i nowoczesną mechaniką. Jest to pierwszy model wyposażony w autorskie przełączniki Titan Swich Tactile. Łączą one w sobie: szybkość działania, komfort podczas pisania oraz estetyczny […]