ROCCAT zaprezentował przełączniki do klawiatur mechanicznych – Titan Swich Tactile. Są one efektem współpracy z TTC, wiodącym producentem w branży. Najnowsze przełączniki łączą w sobie: szybkość działania, komfort podczas pisania oraz estetyczny wygląd. Zredukowano punkt aktywacji z 2 do 1,8 mm przy zachowaniu satysfakcjonującego odbicia podczas naciśnięcia klawisza.

ROCCAT Titan Swich Tactile

Czas aktywacji przełącznika został skrócony o 20%, dzięki odpowiedniej optymalizacja oprogramowania sprzętowego ROCCAT. Do tego zastosowano wysokiej jakości komponenty, które zapewniają stabilność przełączników.

ROCCAT Titan Swich Tactile

Producent postawił również na wygląd. Każdy przełącznik posiada przezroczystą obudowę oraz wyjątkowo lekkie nakładki. Pozwala to na podgląd struktury przełącznik, a także zapewnia dobrej jakości system oświetlenia.

ROCCAT Titan Swich Tactile

Każdy przełącznik został wyposażony w diodę LED o długiej żywotności, co umożliwia obserwowanie wyjątkowych efektów świetlnych w 16,8 milionach kolorów. Oświetlenie współpracuje z oprogramowaniem ROCCAT AIMO.


Poprzedni artykułTechnologia Razer Chroma będzie dostępna dla partnerów
Następny artykułCORSAIR SF 80 PLUS Platinum – nowe zasilacze mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments