ROCCAT wprowadził do sprzedaży stereofoniczny zestaw słuchawkowy dla graczy – Khan Pro. Urządzenie otrzymało certyfikat Hi-Res Audio, nadawany wyłącznie najlepszym rozwiązaniom technicznym na rynku. Ważnym elementem zestawu jest mikrofon i jakość rejestrowanego głosu. Technologia „Real Voice” umożliwia najbardziej zbliżoną do naturalnej transmisję dźwięków.

Metoda zastosowana w słuchawkach ROCCAT oferuje szerszy zakres częstotliwości, niż konstrukcje konkurencji – od 100 Hz do 10 000 Hz. Dzięki temu ludzki głos brzmi bardzo naturalnie.

Słuchawki ważą jedynie 230 gramów. Nauszniki wykonano ze specjalnej pianki, która zapamiętuje kształt głowy użytkownika.

Zestaw słuchawkowy ROCCAT Khan Pro dostępny będzie w kolorze białym, czarnym i szarym w sklepach z peryferiami komputerowymi w cenie już od 429 złotych.


Poprzedni artykułXtrfy K3 – hybrydowa klawiatura mechaniczna i membranowa
Następny artykułRazer Electra V2 oraz Razer Electra V2 USB – nowe słuchawki dla graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.