Razer zaprezentował nowy zestaw słuchawkowy – Razer Tiamat 7.1 V2. Zestaw posiada 10 przetworników neodymowych (po pięć na każdą słuchawkę). W każdej muszli umieszczono 40 mm subwoofer, 30 mm przetwornik przedni (L/R), 30 mm przetwornik centralny oraz dwa 20 mm przetworniki (boczny i tylny). Głośniki współpracują ze sobą w celu stworzenia bardzo dokładnego dźwięku kierunkowego.

Razer Tiamat 7.1 V2 może pochwalić się zupełnie nową jednostką sterowania dźwiękiem – Audio Control Unit. Po pierwsze pozwala ona graczom na ustawienie głośności każdego kanału audio. Po drugie użytkownik może natychmiast przełączyć się pomiędzy prawdziwym dźwiękiem przestrzennym 7.1 a dźwiękiem stereo 2.0. Warto wspomnieć o możliwości szybkiego przełączania się między głośnikami, a słuchawkami przy użyciu jednego przycisku.

Słuchawki Tiamat 7.1 V wspierają system Razer Chroma z 16.8 milionami kolorów oraz licznymi efektami świetlnymi. Urządzenie jest już dostępne za pośrednictwem Razerstore.com i sklepach na całym świecie.


Poprzedni artykułJak zainstalować procesor Ryzen Threadripper na płycie głównej?
Następny artykułCooler Master MasterFan Pro 3-in-1, czyli kolorowe wentylatory
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.