Firma Razer dodała do swojej oferty kamerę internetową Stargazer. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń w swojej kategorii. Kamera została przygotowana z myślą o graczach i osobach strumieniujących swoje treści na cały świat. Wśród wyróżniających ją cech można znaleźć ultra-wysoką prędkość przechwytywania klatek, dynamiczny system wycinania tła dla profesjonalnie wyglądających transmisji (nawet bez green screenu), funkcję skanu 3D dla większego zagłębienia w świat gry oraz zaawansowane algorytmy rozpoznawania twarzy i gestów, wspierających codzienną pracę.

Kamera Razer Stargazer jest już dostępna w przedsprzedaży w cenie €169.99. Do sprzedaży trafi ona 2 października 2016 na RazerStore.com i w sklepach stacjonarnych.


Poprzedni artykułMetal Gear Solid V: The Definitive Experience pojawi się 13 października
Następny artykułRazer Ornata i Ornata Chroma – klawiatury mechaniczno-membranowe
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.