Razer poinformował dzisiaj o premierze dousznych zestawów słuchawkowych Razer Hammerhead Pro V2 oraz Razer Hammerhead V2. Nowe słuchawki zbudowano na bazie szkieletu z wysokiej jakości aluminium wyciętego przy użyciu maszyn CNC. Znajduje się w nich płaski i mocny kabel, który świetnie nada się do zastosowań w grach, czy podczas słuchania muzyki. We wnętrzu znajdziemy nowe głośniki z dużymi, 10-milimetrowymi magnesami neodymowymi – o 20% większymi od zastosowanych w poprzednich wersjach.

Podstawowe parametry:

  • Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 KHz
  • Impedancja (opór): 32 Ω ± 15%
  • Czułość (@1 kHz): 102 ± 3 dB @1 kHz max
  • Moc wejściowa: 5 mW max
  • Długość kabla: 1.3 m

Razer Hammerhead Pro V2 posiada trzy funkcjonalne przyciski na mikrofonie (zlokalizowanym na kablu), który jest w pełni kompatybilny zarówno z systemem iOS, jak i z Androidem. Wymienne końcówki w trzech rozmiarach zapewniają doskonałą izolację oraz możliwość komfortowego dopasowania produktu do własnych potrzeb. Załączony do zestawu rozgałęziacz pozwala z kolei na podłączenie słuchawek do urządzeń z dedykowanymi złączami audio i mikrofonowymi.

Razer Hammerhead V2 został zaprojektowany również dla użytkowników, którzy chcą korzystać z mobilnych urządzeń audio i cieszyć się jakością Pro V2, a którzy niekoniecznie potrzebują mikrofonu oraz pilota na kablu.

Zestaw zawiera:

  • Słuchawki douszne Razer Hammerhead Pro V2 lub Razer Hammerhead V2
  • Rozgałęziacz audio / mikrofon (tylko Razer Hammerhead Pro V2)
  • 3 pary wymiennych, silikonowych końcówek
  • 1 para końcówek bi-flange
  • Pudełko do przenoszenia zestawu

Słuchawki Razer Hammerhead Pro V2 będą sprzedawane w cenie 79.99 Euro, natomiast Razer Hammerhead V2 po 59.99 Euro. Są już dostępne w sklepie razerstore.com, a na całym świecie pojawią się w maju.


Poprzedni artykułEnter The Gungeon udostępnione na komputery PC
Następny artykułGigabyte wprowadza komputery BRIX z procesorami Intel Skylake
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.