Razer ogłosił premierę myszki Razer Naga Trinity. Jest to już dziewiąta generacji tej rodziny produktów. Myszka jest w pełni modułowa z trzema wymiennymi panelami bocznymi. Pierwszy z nich posiada aż panel z 12 przyciskami. Sprawdzi się świetnie w takich grach, jak np. World of Warcraft. Drugi panel to kółko z 7 przyciskami, znane z Razer Naga Hex V2. Obsługuje się go kciukiem. Inżynierowie projektowali ten panel pod takie tytuły, jak Heroes of the Storm, czy Diablo III.

Razer Naga Trinity

Ostatni z paneli posiada dwa główne przyciski w nowym układzie, do użytkowania na co dzień.

Razer Naga Trinity obsługuje również podświetlenie Razer Chroma z wyborem aż do 16,8 milionów kolorów. Można nim sterować przy użyciu Razer Synapse 3 (Beta). Z podświetleniem Razer Chroma można zintegrować wiele popularnych gier, w tym tutoriale, akcje wykonywane w grze oraz inne interaktywne efekty przewidziane przez developerów.

Razer Naga Trinity

Myszka jest już dostępna w sklepie RazerStore.com.


Poprzedni artykułStarcraft II dostępny od 24 godzin w systemie Free To Play na zawsze!
Następny artykułTurniej GeForce GTX Challenge wspierany przez Lenovo Legion
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.