Firma Razer zaprezentowała nowe białe wersje urządzeń peryferyjnych i akcesoriów dla graczy – Razer Mercury 2019. Kolekcja po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 2017 roku. Była skierowana do użytkowników komputerów PC i konsol, którzy szukali czegoś nowoczesnego i eleganckiego. Razer Mercury 2019 ma matowe wykończenia w białym, srebrnym oraz szarym kolorze. Nadaje to urządzeniom minimalistycznego wyglądu oraz łączy styl z wydajnością.

Razer Atheris – Mercury Edition

Bezprzewodowa myszka Atheris wyposażona jest w takie funkcje, jak stabilizacja sygnału, dwa tryby łączności oraz do 300 godzin pracy. Obudowa myszy jest ergonomiczna i zwarta.

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj tutaj.

Razer Basilisk – Mercury Edition

Myszka wyposażona jest w odłączany wielofunkcyjny przełącznik oraz możliwość regulacji środkowego pokrętła. Dodano także system podświetlenia Chroma, pozwalający na wybór jednego z 16,8 milionów kolorów.

Więcej informacji można znaleźć w tym miejscu.

Razer Goliathus Extended Chroma – Mercury Edition

Podkładka pod mysz została pokryta materiałem z mikroteksturą. Powierzchnia zapewnia odpowiedni poziom czułości dla wielu sensorów w myszkach. Gumowy spód ma zapewnić odpowiednią przyczepność na biurku.

Razer Goliathus Extended Chroma – Mercury Edition

Najważniejszą zaletą jest wbudowane wielokolorowe podświetlenie LED. Użytkownik może wybrać z kilkunastu konfigurowalnych efektów świetlnych oraz 16,8 miliona kolorów. A wszystko można skonfigurować przy użyciu oprogramowania Razer Synapse 3 (Beta).

Razer Goliathus Extended Chroma – Mercury Edition

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj tutaj.

Razer BlackWidow Lite – Mercury Edition

Klawiatura wyposażona jest w mechaniczne przełączniki Orange, zapewniające odpowiedni poziom skoku oraz ciszę. Każdy klawisz ma uszczelki wyciszające typu o-ring wraz z białym podświetleniem LED.  Klawiatura pozbawiona jest bloku numerycznego, dzięki czemu jest bardziej mobilna.

Więcej informacji o klawiaturze tutaj.

Razer Huntsman – Mercury Edition

Klawiaturę Huntsman wyposażono w przełączniki opto-mechaniczne, zapewniające najszybszą aktywację klawiszy pośród urządzeń Razera. Klawisze Razer Opto-Mechanical korzystają z technologii optycznej – wiązki światła podczerwonego wewnątrz każdego przełącznika, aby precyzyjnie wykryć ich aktywację po naciśnięciu klawisza. Warto również wspomnieć o podświetleniu Chroma dla każdego przycisku.

Aby dowiedzieć się więcej, prosimy odwiedzić to miejsce.

Razer Kraken – Mercury Edition

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy jest bardzo popularny wśród graczy turniejowych. . Przetworniki 50 mm dostarczają mocny i czysty dźwięk. Słuchawki zaprojektowano z myślą o pełnym komforcie użytkowania. Dodano specjalne poduszki wypełnione żelem chłodzącym. Chowany mikrofon gwarantuje czystą, niezakłóconą komunikację w grze.

Więcej informacji można znaleźć w tym miejscu.

Razer Seiren X – Mercury Edition

Mikrofon pojemnościowy zaprojektowano i przetestowano we współpracy z najlepszymi streamerami. Urządzenie wyposażone jest w 25 mm wkładki pojemnościowe, zwiększające czułość (17.8mV/Pa) rejestracji dźwięku. Superkardioidalna charakterystyka urządzenia pozwala na nagrywanie dźwięku pod precyzyjnym kątem zoptymalizowanym do streamingu.

Aby zdobyć więcej informacji prosimy zajrzeć tutaj.

Razer Base Station Chroma – Mercury Edition

Razer Base Station Chroma to wielofunkcyjny stojak na słuchawki z 3-portowym hubem USB 3.0, zapewniającym maksymalną wszechstronność. Stojak wspiera także podświetlenie Chroma.

Więcej informacji w tym miejscu.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments