Razer poinformował o debiucie dwóch nowych słuchawek – Razer Electra V2 oraz Razer Electra V2 USB. Pierwsze urządzenie to zestaw słuchawkowy przeznaczony do gier, kompatybilny z szeroką gamą urządzeń zewnętrznych. Drugie urządzenie natomiast jest zoptymalizowane do działania tylko z komputerami PC za pośrednictwem łącza USB.

Zestaw Razer Electra V2 posiada 40 mm przetworniki z magnesami neodymowymi. Zostały one skonfigurowane do jak najlepszego odtwarzania dźwięku. Wtyczka 3.5 mm typu mini-jack umożliwia podłączenie słuchawek do dowolnego urządzenia.

Za komfort i trwałość odpowiadają m.in. lekki i elastyczny pałąk z aluminium z dodatkową poduszką na głowę oraz nausznice pokryte pluszową skórką. Mikrofon można odłączyć, co ułatwi korzystanie podczas samego słuchania muzyki.

Użytkownik może aktywować zielone podświetlenie muszli słuchawkowych oraz włączyć wirtualny dźwięk 7.1 za pomocą oprogramowania Razer Synapse.

Słuchawki Razer Electra V2 kosztują 59.99 Euro, natomiast model Electra V2 USB to koszt 69.99 Euro.


Poprzedni artykułROCCAT Khan Pro – zestaw słuchawkowy dla graczy
Następny artykułTorment: Tides of Numenera – darmowy weekend na Steam
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.