Razer wprowadził do swojej oferty ulepszoną wersję mechanicznej klawiatury dla graczy – Razer BlackWidow Ultimate. Została ona wyposażona w mechaniczne przełączniki Razera, stworzone specjalnie dla graczy. Są one dostępne jedynie w zielonym wariancie oraz oferują żywotność do 80 milionów naciśnięć. Według niektórych osób posiadają jedne z najlepszych osiągnięć oraz najszybszych czasów reakcji.

Klawiatura Razer BlackWidow Ultimate posiada certyfikat IP54. Oznacza to, że jej konstrukcja jest w pełni odporna na wodę i kurz.

Urządzenie współpracuje z oprogramowaniem Razer Synapse, które oferuje szeroką gamę dynamicznych efektów świetlnych. Gracze mogą ustawić indywidualnie kolor dla każdego klawisza, w tym tworzyć swoje własne efekty świetlne. Na starcie udostępnione takie dynamiczne podświetlenie, jak Wave, Ripple, Reactive, czy Starlight.


Poprzedni artykułBloody MP-60R – cienka podkładka z podświetleniem LED
Następny artykułThe AnandTech Podcast #42 – o Intelu i grafice Radeon
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.