Firma Razer ogłosiłą premierę bezprzewodowej myszki Razer Atheris. Urządzenie jest przeznaczone dla notebooków i posiada jeden z najdłużej działających akumulatorów na świecie. Mysz potrafi zaoferować do 350 godzin nieprzerwanej pracy na jednym ładowaniu akumulatorów AA. Producent zamontował także bezprzewodowy system Adaptive Frequency Technology (ATF).

Ma on zagwarantować najwyższej jakości połączenie dla najbardziej niezawodnego i stabilnego przesyłu danych. System ATF udało się zaimplementować dzięki kompaktowemu transmiterowi USB. Prócz tego mamy zapasową łączność Bluetooth LE.

Sensor optyczny posiada czułość 7200 DPI, co pozwala mu na bezproblemowe działanie w wysokich rozdzielczościach.

Razer Atheris jest już dostępna na stronie RazerStore.com. Ogólnodostępna stanie się w czwartym kwartale bieżącego roku.


Poprzedni artykułGodot Engine 3.0 będzie posiadał ogromną ilość zmian i nowości
Następny artykułGenesis Pallad 500 – plecak na laptopy z ekranem do 17.3 cala
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.