Firma Ravcore wprowadziła do swojej oferty głośnika dla graczy Trident. Zestaw wyróżnia się charakterystyczną dla marki czarno-czerwoną kolorystyką, agresywnym designem i komfortem użytkowania. Głośniki składają się z drewnianego subwoofera oraz dwóch satelitów o łącznej mocy RMS 64W. Nazwa produktu (z ang. trójząb) nawiązuje do trzech elementów zestawu, które tworzą jedność. Cały zestaw został zaprojektowany tak, aby doskonale odwzorowywać ścieżkę dźwiękową podczas rozgrywki.

Ravcore Trident

Głośniki Trident posiadają trzy przetworniki o różnych średnicach (1,25” / 2,5” / 5,25”), co pozwala zanurzyć się w świecie gry oraz muzyki. Prócz tego producent zamontował czerwone podświetlenie LED całego zestawu, co pomaga stworzyć w pomieszczeniu klimat rozgrywki. Dołączony pilot sterowania na kablu umożliwia szybką i wygodną regulację głośności, włączanie/wyłączanie podświetlenia.

Zestaw oferuje bezprzewodową komunikację Bluetooth 4.0, dzięki której użytkownik może w prosty sposób odtworzyć w głośnikach muzykę ze swojego smarfona czy tabletu.

Głośniki Ravcore Trident są już dostępne w sprzedaży. Po zarejestrowaniu się na stronie producenta, można otrzymać rozszrrzoną gwarancję door-to-door, a wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie.


Poprzedni artykułCompressonator od AMD uwolniony i dodany do projektu GPUOpen
Następny artykułRaspberry Pi Zero 1.3 z portem kamery
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.