Firma Ravcore przedstawia wszystkim CruX. Jest to czteroportowy HUB USB 3.0 z zewnętrznym zasilaczem sieciowym 230V, podłączany bezpośrednio do gniazdka sieciowego. CruX został wyposażony w wygodną dla graczy funkcję – mouse bungee. Jest to elastyczne ramię podtrzymujące kabel myszy, dzięki któremu przewód nie będzie się plątał i przeszkadzał nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Dzięki 4 portom USB 3.0 możliwe jest jednoczesne podłączenie słuchawek, myszy, kamery PC czy innych akcesoriów bez plątaniny kabli ciągnących się od komputera. Prócz tego mamy zapewniony szybki transfer danych w przypadku podłączenia pamięci przenośnej, dysku zewnętrznego czy smartfona.

Ravcore CruX

Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.


Poprzedni artykułRavcore prezentuje dwie myszy gamingowe – Blizzard i Sirocco
Następny artykułMasterKeys Pro L White i Pro M White – nocne klawiatury od Cooler Master
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.